Ana Sayfa » Play Doh » E mail Adresi Alma (msn adresi alma)

E mail Adresi Alma (msn adresi alma)

# Play Doh # 20.11.2012 # # 2.346 views

E mail adresi almak (msn adresi almak)

 

Facebook a kayıt olmak için mutlaka bir email adresimizin olması lazım.Facebook a kayıt olmak için şimdi adım adım email adresi alma öğreneceğiz.Daha sonrada facebook a kayıt olacağız.Şimdi email adresimizi alalım.

Şimdi tarayıcımızı acıp google amcayla karşı karşıya geliyoruz 🙂 google amcaya hotmail yazdığımızda ikinci sırada kaydol yazısını görüyoruz yada direk kaydol yazın.aşağıdaki resimde görülen gibi;

Tıkladığımızda açılan sayfada kaydolacağız.Aşağıdaki resimde olduğu gibi;
En başta email adresimizi belirliyoruz mesala örnek: girisfacebook yazalım alacağımız email adresi bu olsun yani girisfacebook@hotmail.com burda dikkat edeceğimiz şey tükçe karekterler ve bazı özel kaekterler kullanmicaz.bunlar neler peki derseniz ; ı ö ü ç ğ bunların yerine i o u c g harflerini kullanacağız ayrıca – _ . gibi işaretleride kullanbiliriz örneğin:
giriş-facebook@hotmail.com da olabilir.Şimdi alacağımız email adresimizi belirledik peki daha önce başkası tarafından alınmışmı ona bakmamız içinde adresimizi yazdığımız kısmın hemen altında kullanabilirliğii denetle dediğimiz yeşil bir mesajla karşılasırsak tamamdır diğer adımlara geçebiliriz yok kırmızı renkli bir mesajla karşılaşırsak demekki daha önceden bu isimle email adresi alınmıs veya hata mesajı şundan dolayıda verebilir yukarda belirttiğimiz kullanmicaniz harfleri kullanmışınızdır ondan uyarı vermişte olabilir hata mesajında yazar zaten.şimdi adresimiz tamamsa diğer bilgileri doldurmayageçelim.
evet şimdi bilgilerimizi doldururken dikkat etmemiz gereken noktalar var.Bunlardan tabikide en önemlisi şifremiz sağlam ve güçlü bir şifre olusturmamız bizim güvenliğimiz için iyi olur.Bunuda şifremizin içine harf sayı işaret gibi karışık bir şifre ile gerçekleştirebiliriz.
ikini bir önemli nokta ise güvenlik sorusu!Bu ilerde şifresini unuttuğumuz email adresimizi kurtarmak için işimizede yarayacak.Ama unutmayın şifremizi çalmamaları içinde buda çok önemli öyle herkesin bileceği birşeyler yazmamalıyız ve benden size önemli bir şey mesala tarihteki en sevdiğiniz sorusunu seçtiniz ama siz cevap olarak zıt birşey yazın mesala nefret ettiğiniz birini yada dahada zıt bişey alakasın sevdiğiniz yemeği yazın cevap olarak ne yazdığınız önemli değil sizin bileceğiniz ve unutmicanız birşey olsun.
ve bir önemli noktada diğer e posta kısmı buda yine ilerde çalınan yada unuttuğunuz şifreyi kurtarmak için gerekli.varsa başka email adresinizi yazın yoksada güvenbileceğiniz birinin adresini yazabilirsiniz.
şimdi tekrar gelelim email adresimizi almaya herşey tamamsa altta güvenlik kodunu kutucuğa yazıp enterlayalım.
Evet herşey tamam ve facebok a kayıt olmak için email adresimizi almış bulunuyoruz 🙂
devam diyerek emailimize girelim.
yada www.hotmail.com adresiden girebiliriz.
yukardaki gibi girişte yapabilirsiniz.
evet hepsi bukadar facebook a kayıt olmak için email adresimizi aldık ben uzun uzun anlattım ama hepsi beş dakika süremeyecektir.Yazılarımızın ve resimlerimizin bir tanesi bi kelimesi dahi alıntı değildir tamamen özgündür.
(Resimleri büyük boyutta izlemek için üzerine tıklayın)
# # # # # # # #
GirisFacebook

KONUNUN YAZARI

#

Başkan AK

wwww.girisfacebook.com Facebook Video | Youtube Video

Web Sitesi E-Mail Adresi

“E mail Adresi Alma (msn adresi alma)” için 9 cevap

 1. […] anlatımlarla kolayca üye olun.Facebook a üye olmadan mutlaka bir e-posta adresiniz olmalıdır E-posta adresi nasıl alınır resimli anlatım makalemizle kolayca facebook a kaydolacağınız e-posta adresiniz […]

  View Comment
 2. eylem diyor ki:

  ben msn adresi aldım kullanıyorumda fakat face açamıyorum çünkü e-posta hesabını bulamıyo

  View Comment
 3. merve diyor ki:

  açılsa güzel derim

  View Comment
 4. nisa diyor ki:

  öff face açılmıyo

  View Comment
 5. çağla şimşek diyor ki:

  SAÇMA

  View Comment
 6. damla diyor ki:

  ÖFF FACE AÇILMIYO

  View Comment
 7. elvan diyor ki:

  öff bu çok karmaşık ben hiçbirşey anlamadım ama yine de teşekkür ederiz sağolun zahmet etmişsiniz
  every good by is a my can t you türkiye hello ??????????!!!!!!!

  View Comment
 8. Johnb386 diyor ki:

  I’ve been absent for a while, but now I remember why I used to love this site. Thank you, I’ll try and check back more frequently. How frequently you update your site? fefgdkdaedcd

  View Comment
 9. Johnb432 diyor ki:

  That alone wwas an egregious oversight on thheir own part, since eecaegabekgc

  View Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir