Ana Sayfa » Play Doh » Facebook’a kayıt (facebook a üye olma)

Facebook’a kayıt (facebook a üye olma)

# Play Doh # 15.04.2012 # # 806 views

Facebook’a kayıt (facebook a üye olma)

 

Günümüzün vazgeçilmezi olmassa olmazı Facebook 🙂 artık birçoğumuzun bilgisayarı ilk açtığında tıkladığı tek site facebook.

Şimdi sizlere adım adım Facebook a nasıl üye olunur onu resimlerle göstereceğim.Hiç bir yerde bukadar geniş ayrıntılı anlatıma rastlamamışınızdır alıntı değil tamamen özgün bir makeledir sadece girisfacebook.com sitesine aittir.

Şimdi google amcayı açalım 🙂 google amcaya facebook yazalım yada burdan girebilirsiniz direk.Evet facebook ana sayfasına geldik şimdi hemen gözünüze çarpan yukarda giriş bölümü altta ise Kaydol kısmı var evet Kaydol kısmından üye olacağız.

Öncelikle bize bir email adresi lazım değilmi daha önceki yazımda email adresi nasıl alını bahsetmiştik görmeyenler için burdan bakabilirler email adresi nasıl alınır yazımızdan.

Şimdi herşey tamamsa gelelim facebook a üye olma kısmına.

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

Yukardaki resimlerdede göründüğü gibi kayıt yerimiz burası gerekli yerleri dolduracağız ismimiz soyadımız e-mail adresimiz şifreiz ve doğum tarihimiz.

Yukardaki resimde görüldüğü gibi gerenkli alanları dolduralım.Her şey tamamsa Kaydol diyelim bazı karekterler gözükecektir boş alana yerleştirelim ve artık facebook a üye olduk 🙂

Gelen sayfamız şu şekilde;

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

ve devam ediyoruz gerekli yerleri doldurup.Tabi direkte geçip daha sonra profil bilgiler kısmından bunları doldurabiliriz.

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

Evet arkadaşlar şimdi facebook a üye olduk herşey tamam ana sayfaya geldik işte profilimiz bu ama yapmamız gereken küçük bir ayrıntı var.Facebook a kayıt olduğumuz için facebook otomatik olarak email adresimize doğrulama maili attı şimdi onu tıklayıp facebook adresimizi doğrulamamız gerekiyor.Aşağıdaki resimlere bakarsanız onuda gösterdim doğrulama işlemini neden yapıyoruz derseniz eğer doğrulama işlemini yapmazsanız facebook profilinizin üstünde sarı renkli uyarı bandı sürekli gözükecek ve sizden doğrulamanızı isteyecektir belirli bir zaman sonra facebook profiliniz kapanacaktır.Doğrulama istemesinin nedeni ise sizin fakemi yoksa gerçek kişimi olduğunuzu öğrenmek istiyor.Hadi facebook doğrulama işlemimizi yapalım;

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

Yukardaki gözüken linke tıkladığımızda facebook üyeliğimiz doğrulanmış olacaktır.

(resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

Yukardaki resimdede gördüğünüz gibi facebook doğrulama işlemide tamam.Şimdi facebook un tadını çıkarabilir istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Facebook a nasıl resim eklenir,nasıl video yüklenir,profil bilgileri nasıl girilir,facebook güvenlik ayarları,hesap ayarları vs. hepsini sitemizde bulabilirsiniz.(sitemizdeki bütün resimler ve yazılar alıntı değildir tamamen girisfacebook.com sitesine aittir)

# # # # # # # #
GirisFacebook

KONUNUN YAZARI

#

Başkan AK

wwww.girisfacebook.com Facebook Video | Youtube Video

Web Sitesi E-Mail Adresi

“Facebook’a kayıt (facebook a üye olma)” için 2 cevap

  1. […] facebook e-posta doğrulaması yapılır bunları anlatmıştık.Bu konumuza ulaşmak için Facebook üye ol tıklayın ve facebook a nasıl üye olunur resimli anlatımlarla kolayca üye olun.Facebook a […]

    View Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir