Ana Sayfa » Oyun » Facebook Okey Hilesi

Facebook Okey Hilesi

# Oyun # 03.05.2012 # # 1.127 views

Facebook Okey Hilesi

Ülkemizde milyonlarca facebook kullanıcısının facebook a giriş sebebi farklı farklı bir çoğuda sırf okey için facebook a giriş yapar.Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi onlarca facebook oyunu uygulaması var ama en çok kullanıcıya sahip  olan ise sitesinide yakından tanıdığınız mynet sitesine ait okey oyunları.Mynet çanak okey,mynet 101 okey gibi.

Okey de seviye ve puan sistemi var,kazandıkca puanınız ve seviyeniz yükselir,puanınız yoksa yada azsa belirli odalara giremezsiniz.o yüzden puan yükseltmeniz önemli.Uygulamada parada satın alıp puanınızı ve seviyenizi yükseltebilir özel üyelik alıp farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz.Bunları oynayan kişiler hepsini biliyordur zaten.Şimdi biz gelelim facebook okey hilesine.Benim kendi düşüncem hiç bir oyunda hile yapılmaması çünkü bir şeyi hile ile kazanıyorsanız bu gerçek hayatta da oyunda da böyledir ondan zevk alamazsınız.Amaç zaten puan yükseltmek,seviye atlamak ise siz bunu hile ile yapıyosanız eğer ozaman amaç nerde kalıyor ?Şöyle anlatmak gerekirse amac 1000 puan 5 seviye ise siz bunu hile ile yaptınız diyelim ozaman amacınız neolacak?Hiç bir şey ondan sonrada zevki kalmicak oyunun.Ama yok sadece belirli masalara gireyim acemi kalmayım diye ufacık bir şey diyorsanız eğer bundan bir şey olmaz ozaman hadi gelin hilelere başlayalım.

Öncelikle belirtmek isterim ki bazı yazılara linklere dikkat edin bunlar sizi yanıltıcı yada özel bilgilerinizi çalmak için düzenlenmiş saçmalıklardır.Mesela size biri sayfamızı beğen arkadaşına gönder puanın artsın der,böyle saçmalık olabilir mi arkadaşlar sayfayı beğenmeyle birde arkadaşlarına önermenle okey puanınızın alakası ne ? 🙂 Ama ne yazık ki bunlara bile inanan binlerce kişi var.Bazende kurnazlar bazı programlar veya siteler veriyor onlara da dikkat edin hem facebooktaki okey puanınız dan olursunuz hemde facebook profiliniz den,Facebook şifrenizi çalmak için düzenlenmiş kandırıcı işlerdir bunlar. Bunlara lütfen dikkat ediniz ve uzak durunuz facebook güvenliğiniz açısından.Ve unutmayın ki hile yaptığınız için banlanabilirsiniz yeni üyelik açarım diyebilirsiniz ama ıp numaranızı banlayabilir çanak okey yetkilileri ozaman puanınızı yükseltmek için uğraştığınız oyunu bir daha oynayamayabilirsiniz.

Mesela size bir program önereyim tabi virüs programınızdan taratma dan kullanmayın lütfen.

Bu programın adı Winsock Packet Editor (WPE) programı bilgisayarınıza indirin. 

Bu program ile Okey puanınızı artırabiliyor, masa sahibini masadan atabiliyor, diğer oyuncuların puanlarını azaltabiliyor, istediğiniz taşı alabiliyor, rakiplerinizin ellerini değiştirebiliyor, zil sesleri çaldırabiliyor, hatta serveri bile çökertebiliyorsunuz.Ve daha aklınıza gelebilecek birçok hileyi yapabiliyorsunuz.

Yanlız bu hileleri yaparken facebook sistemi tarafından farkedilebilir ve hesabınız 5 yıl süre ile banlanabilir… Bunu unutmayın arkadaşlar..

Winsock Packet Editor (WPE) Pro İndir. Bu program ile bilgisayarınıza gelen packetleri editleyebileceksiniz ve editlediğiniz kodları tekrar servere gönderebileceksiniz.

Bunun sonucunda ise;

Okey puanınızı artırabiliyor, masa sahibini masadan atabiliyor, diğer oyuncuların puanlarını azaltabiliyor, istediğiniz taşı alabiliyor, rakiplerinizin ellerini değiştirebiliyor, zil sesleri çaldırabiliyor, hatta serveri bile çökertebiliyorsunuz.Ve daha aklınıza gelebilecek birçok hileyi yapabiliyorsunuz.

Bu program ile facebook okey de puan arttırabilir ve oyun esnasında bir kaç facebook okey hilesi daha yapabilirsiniz.

 

Facebook okey hilesini videoya bakarak bilgi alabilirsiniz.

Sizlere facebook okeyde bir hile daha söylemek istiyorum aslında hile değil,banlanma olasılığıda düşük hatta yok gibi,yani biraz uğraştırır ama banlanma yada hile yapma gibi bir olaya girmemiş olursunuz.bir kaç tane fake profil açarsınız yada arkadaşlarınızdan rica eder alırsınız pofil ve şifrelerini,facebook a girersiniz faklı tarayıcılar ile varsa farklı bilgisayarlarla,sonra facebook okeye girer bir masa kurarsınız 4 tane facebook adresi açtınız diyelim masaya 4 profiliniz ile oturdunuz şimdi gelelim puan kasmaya.ister taşı puan kasacağınız profile verir kazanmasını sağlarsınız ister diğer profilden biri masayı terk eder kazanmış sayılır puanınızı arttırırsınız.Aslında iki tane profil ilede facebook ta puan kazanabilirsiniz.iki tarayıcıdan facebook a giriş yapın.Facebook okeyde bir masa bulun iki kişilik ama karşılıklı oturmamış olsunlar çünkü sizin iki profilinizde karşılıklı oturmicak çarpaz oturacak çünkü birbirine taş versin yada oyunu terk edip diğer profile puan kazandırsın.Olayı anladınız sanırım tamamen doğal yönden hile olmadan facebook okeyde puan yükseltme.Facebook okeyde programsız bu şekilde okey puanınızı  yükseltebilirsiniz.

# # # # # # # #
GirisFacebook

KONUNUN YAZARI

#

Başkan AK

wwww.girisfacebook.com Facebook Video | Youtube Video

Web Sitesi E-Mail Adresi

“Facebook Okey Hilesi” için 6 cevap

 1. mahmut diyor ki:

  teşekkürler facebooka sırf okey için kaydoldum okey benim için önemli.

  View Comment
 2. selami diyor ki:

  benim gibi acemiler için iyi oldu aslında facebook okeyde hile değilde bazı masalara girmek için puan gerekli son verdiğiniz hile güzelmiş banlanma riskide yok.

  View Comment
 3. ahmet yılmaz diyor ki:

  valla en sonki taktik güzelmiş facebook mynet çanak oynuyorum banlanma durumuda olmaz 🙂

  View Comment
 4. erhan kömür diyor ki:

  facebooka sırf bende okey için giriyorum 🙂

  View Comment
 5. ismail kavak diyor ki:

  benimde facebook okeyde bir kaç fake adresim var o yöntemle puan alıp masalara oturabiliyorum bende en güzeli mynet çanak okey ve 101 okey yinemynetin.

  View Comment
 6. harun diyor ki:

  sonda demişsiniz ki kendi hesaplarınızdan masalara oturun birbirine taş gönderin öyle olmuyor işte tam oturacakken hata veriyor (((( aynı IP’ye sahip 2oyuncu bu masaya oturamaz))) öyle olsaydı zaten herkesin puanı uçup giderdi 😉

  View Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir